Zadzwoń do nas

+48 607 648 212

Napisz do nas

biuro@laskowskitransport.pl

Godziny pracy (pn-pt)

8:00 - 17:00

Zrównoważony rozwój

Laskowski-Transport to niewielka firma z dużym potencjałem. Od 10 lat nieustannie się rozwijamy, chcąc zachować równowagę pomiędzy biznesową odpowiedzialnością i profesjonalizmem, a systematycznymi inwestycjami w rozwój firmy. Najwyższe standardy i rozwiązania zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Doskonale wiemy, że zadowolenie Kontrahentów to najważniejsze paliwo napędowe naszego rozwoju. Dlatego w każdym modelu usługi transportowej bądź spedycyjnej stawiamy sobie cele tożsame z oczekiwaniami naszych Klientów. W dynamicznym środowisku transportowym sprostanie wymaganiom Klientów to za mało. My wraz z usługą dajemy satysfakcję. Ciągły rozwój i uczciwa praca włożona w tworzenie nowoczesnych rozwiązań logistycznych daje nam poczucie bycia liderem zmian w wybranych niszach branżowych.

Nasza misja

Podstawową misją firmy Laskowski-Transport jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań logistycznych w zakresie usług transportowych i spedycyjnych. Model biznesowy naszej firmy opieramy o strategię zrównoważonego rozwoju. Nasi Klienci doceniają klimat małego, rodzinnego biznesu, który bezkompromisowo podchodzi do realizacji wyznaczanych sobie standardów i celów.

Gwarancją sukcesu w branży transportowej są ludzie. Systematyczne szkolenia specjalistyczne kierowców i spedytorów spowodowały, że firma Laskowski-Transport jest dzisiaj liczącym się i docenianym partnerem biznesowym dla ponad 100 organizacji.

Wizja firmy

  • Wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko branżowe i biznesowe.
  • Wykorzystanie potencjału pracowników i zapewnienie im możliwości rozwoju.
  • Zwiększenie zatrudnienia i podnoszenie kompetencji zawodowych kierowców.
  • Wyznaczanie nowych trendów biznesowych w oparciu o przyjęty model rozwoju.
  • Dalsze inwestycje w nowoczesną flotę i modernizację bazy transportowej.
  • Osiągnięcie pozycji lidera na ogólnopolskim rynku transportowym.
  • Promowanie innowacyjności oraz wspieranie ciekawych inicjatyw społecznych.
  • Otwarcie się na nowe kierunki rozwoju w branży oraz poszerzanie oferty firmy.