Zadzwoń do nas

+48 607 648 212

Napisz do nas

biuro@laskowskitransport.pl

Godziny pracy (pn-pt)

8:00 - 17:00

Oferujemy usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Specjalizujemy się głównie w kierunkach południowo wschodnich (Grecja, Bułgaria, Rumunia, Serbia). Od kilku lat jeździmy również po krajach Europy Zachodniej (Hiszpania, Francja, Niemcy oraz państwa Beneluxu). Dzięki niezawodnej flocie pojazdów (głównie marki Volvo) oraz świetnie wykwalifikowanej kadrze kierowców, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom transportowym. Wszystkie ciągniki spełniają normy EURO 5 oraz EURO 6.

Dysponujemy naczepami plandekowymi oraz chłodniczymi. Wszystkie pojazdy wyposażone są w lokalizatory GPS, dzięki czemu nasi Klienci mają pełną kontrolę nad realizacją zamówionej usługi transportowej. Dbamy o regularny serwis naszych zestawów, co pozwoliło nam praktycznie wyeliminować opóźnienia w dostawach. Z uwagi na bezpieczeństwo powierzonych nam dóbr zapewniamy ubezpieczenie OC każdego ładunku. Nasi kierowcy są przeszkoleni w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia ładunków, obsługi agregatu chłodniczego oraz realizacji transportu w temperaturze kontrolowanej.

Proponujemy ekspresowe przewozy krajowe i międzynarodowe busami Renault Master (8 i 10 europalet z windą samowyładowczą). Gwarantujemy profesjonalne zabezpieczenie powierzonych nam dóbr oraz niezawodne ubezpieczenie OCP. Wszystkie samochody są nowe oraz posiadają gwarancję, w związku z czym nasi Klienci mają pewność, że towar dostarczymy zawsze na czas. Nasze busy wyposażone są oczywiście w 24 godzinny monitoring GPS. W razie potrzeby wysyłamy dwóch kierowców, dzięki czemu usługa zostaje zrealizowana jeszcze szybciej. Bardzo chętnie podejmujemy się ładunków nietypowych oraz wymagających specjalistycznego zabezpieczenia.

Wymiary Skrzyni załadunkowej 8 EP - długość: 4,20m, wysokość: 2,20m, szerokość: 2,40m (plandeka).

Wymiary Skrzyni załadunkowej 10 EP - długość: 4,85m, wysokość: 2,30m, szerokość: 2,20m (plandeka).

Usługi spedycyjne stanowią bardzo ważny element naszej działalności, która stała się dzięki nim bardziej kompleksowa. Obecnie współpracujemy z ponad 100 firmami transportowymi z Polski i krajów Unii Europejskiej, którym zapewniamy obsługę ładunków neutralnych i chłodniczych. Systematycznie zwiększamy liczbę partnerów biznesowych, dzięki czemu możemy zrealizować większą ilość zleceń transportowych.

Jesteśmy w stanie bardzo szybko i sprawnie zweryfikować koszty i przebieg usługi oraz na nowo dostosować ją do aktualnych potrzeb zamawiającego. Bardzo często działamy nieszablonowo, co wpływa na precyzyjne wykorzystanie naszych zasobów, a w konsekwencji do obniża koszty transportu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak delikatnym towarem są meble i jak ważne jest ich zabezpieczenie podczas transportu. Od kilku lat specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie mebli, dbając o najmniejsze szczegóły podczas realizacji każdej usługi transportowej. Dedykowany serwis dla rynku meblarskiego to przede wszystkim grupa fachowców, specjalistów od montażu, którzy dbają o to, żeby każdy element systemu meblowego bezproblemowo pasował do całości.

Pracujemy z największymi producentami polskimi i zagranicznymi. Koordynujemy przebieg transportu na każdym etapie. Przygotowujemy nie tylko wycenę usługi transportowej, również doradzamy i opracujemy najlepsze rozwiązania w kwestii pakowania, zabezpieczenia i rozmieszczenia towaru na pojazdach. Nie boimy się transportów z dużą ilością miejsc rozładunkowych. Przewozimy meble gotowe oraz organizujemy montaż u Klienta.

Usługi transportowe i spedycyjne dla branży FMCG to dla nas największe wyzwanie. Towary świeże i szybko psujące się wymagają od przewoźnika zastosowania się do najwyższych standardów w branży. Realizujemy transporty zarówno w temperaturze otoczenia, jak i kontrolowanej. Nowoczesna i zadbana flota oraz odpowiednio przeszkoleni kierowcy gwarantują terminowe dostawy oraz wspomagają procesy kontroli jakości.

Transport produktów szybkozbywalnych to przede wszyskim optymalizacja procesów logistycznych w celu skrócenia drogi do Klienta docelowego. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które wspierają sieć dostawców poprzez transport łączony, co znacznie przyśpiesza przepływ produktów. Oferując wsparcie dla sieci dystrybucyjnych bierzemy pod uwagę potrzeby i uwarunkowania poszczególnych kanałów sprzedaży.

Nasza oferta to usługa transportowa dedykowana dla producentów szkła ozdobnego i gospodarczego oraz firm zajmujących się handlem produktami ze szkła. Odpowiednie wyposażenie floty pojazdów w materiały zabezpieczające i antypoślizgowe prawie całkowicie eliminuje straty generowane często przez przypadkowych przewoźników bez specjalistycznego przygotowania.

Oferujemy przewów ładunków całopojazdowych oraz częściowych, proponujemy fachową pomoc w doborze opakowań oraz rodzajów zabezpieczeń. W razie potrzeby zapewniamy ręczny załadunek/rozładunek towaru. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie umiejętności i przygotowanie do przewozu materiałów delikatnych. Byli uczestnikami wielu szkoleń z bezpiecznej jazdy oraz doskonalili techniki mocowania i zabezpieczania ładunków w transporcie drogowym z uwzględnieniem towarów nietypowych.